آذر ۲۳, ۱۳۹۶ amir 0دیدگاه

برای نقاشی خانه خود روغنی بهتر است یا مولتی کالر آیا خانه خود را با رنگ روغنی نقاشی کنیم و یا با رنگهای مولتی کالر؟

اول از همه به این نکته اشاره میکنم که انسان با افکار و تخیلات خود زندگی میکند و هیچ اشکالی ندارد که رنگهای گوناگون را تجربه کند وبه محیط زندگی خود تنوع گوناگون بدهد.

اما از نظر کیفیت و ماندگاری و شست شوی مناسب برای خانه جواب این سئوال این است که رنگ روغنی به مراتب قابلیت شست شوی بهتر. ماندگاری بالاتر. کیفیت مناسبتر و پاکیزگی بیشتری نسبت به مولتی کالر دارد رنگهای مولتی کالر به دلیل داشتن برجستگی‌های خشک و خشن امکان داشتن سطحی ساف و سیقلی را از شما میگیرند به طوری که شما اگر بخواهید بعد از چند سال که خانه خود را مولتی کالر کردید بخواهید دوباره خانه خود را رنگ روغنی بزنید کار بسیار سختی خواهید داشت.

برجستگی‌های موجود بر روی مولتی کالر به راحتی از بین نمیروند پس شما باید هزینه دو برابری یرای رنگ آمیزی مجدد خانه خود پرداخت کنید تا دیوارهای خانه تان به حالت اول خود برگردد.

رنگهای مولتی کالر محیط را از آن چیزی که هست کوچکتر نشان میدهند ولی رنگ دقیقا عکس این عمل را نشان میدهد به طوری که شما با انجام رنگ آمیزی رنگ روغنی با رنگهای روشن فضای بزرگتری در ظاهر خواهید داشت.

رنگ مولتی کالر برای خانه مسکونی پیشنهاد مناسبی نخواهد بود ولی میتوان از رنگهای مولتی کالر برای مجتمع‌های عمومی پارکینگها شرکتها و اداره‌های که از یک نواختی دیوارها رنج میبرند استفاده کرد همچنین رنگهای مولتی کالر از نشان دادن موج دیوارها و سقفها تا حدی میکاهند.

برای اجرای بهترین رنگها و نقاشی ساختمان با ما همراه باشید ، به ما اعتماد کنید و با ما تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *